Звітні та звітно-виборні збори (конференції)

4 березня 2020 відбулася чергова звітно-виборна профспілкова конференція працівників Національного лісотехнічного університету України. Голова первинки, член Центрального Комітету галузевої Профспілки Анатолій Антонович Бойко прозвітував делегатам конференції про діяльність організації за період 2015-2020 років. У звітній доповіді, у виступах делегатів чітко простежувався шлях постійної потреби у боротьбі за права та інтереси спілчан. На фоні тривожних новин у суспільстві, та й у світі, маємо потребу бути захищеним від усіх життєвих негараздів.

Упродовж своєї діяльності первинка лісотеху внесла чималий вклад в історію профспілкового руху Львівщини. Зокрема, Анатолій Бойко, як член Центрального Комітету галузевої Профспілки, мав можливість доносити до “верхів” проблеми, що стоять перед кожним членом Профспілки. Наше профспілкове повсякдення – це постійна боротьба і розв’язання завдань, що підкидає нам життя. Участь членів профспілки в акціях протесту профспілок, надсилання звернень, листів, вимог частково сприяють вирішенню проблем, але не знімають головної – достатнього фінансування. Лісотех має величезну господарську базу для навчання, потужний науковий потенціал, навчає студентство потрібних народному господарству України спеціальностей. Проте, для успішного функціонування цього вищого закладу освіти його профінансовано недостатньо – лише на 96,1 відсотка від потреби. Є за що боротися, є потреба єднання для захисту своїх інтересів та прав.

Під час конференції відбулася гостра, конкретна розмова профактиву про діяльність організації та завдання на наступну каденцію. За станом здоров’я Бойко А.А. попросив про самовідвід. Делегати щиро подякували йому за його принципову позицію, людяність, увагу до кожного члена профспілки. Заступник голови обласної організації Галина Долішня вручила Анатолію Антоновичу заслужену нагороду – нагрудний знак ЦК Профспілки “Профспілковий лідер”.